WYDARZENIA 2019

Otwieramy kalendarzem wydarzeń na które, serdecznie zapraszamy profesjonalistów z branży i nie tylko. Podczas wydarzeń bedzie okazja na sptokanie osób, które tworzą i wspierają Stowarzyszenie oraz rozmowę także o przyszłych projektach Stowarzyszenia.

Czekamy na was podczas targów Wellness & Beauty Expo 2019, które odbędą się 28 Kwietnia w Plymouth, 6 Września w Bristolu oraz 8 Października w Bourmemouth.

Stowarzyszenie intensywnie promuje wydarzenia, które są związane z branżą i gwarantują moc inspiracji oraz zdobywania wiedzy, jesteśmy organizatorem oraz pratronatem wielu wydarzeń związanych z branżą na terneie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Jeśli jestes zainteresowany/a współpracą z Stowarzyszeniem, jako partner, sponsor, kordynator wydarzeń, prosimy o kontakt: stowarzyszenie.uk@hotmail.com