FRYZJERSTWO

Akademia hair cut & color Azik  Damian Wiesław Azikiewicz – Stylista fryzur, Edukator fryzjerstwa w Peterboro, Cambridgeshire

12 lat należał do profesjonalnego zespołu jako edukator fryzjerstwa w edukacji MATRIX.art Polska. Uczestniczył w jednych z najważniejszych pokazów mody w Polsce. Opiekował się włosami celebrytów na koncertach ( Doda , Młynkowa ) Akademia Azik to pasja – jakość – profesjonalizm.

• Szkolenia Fryzjerskie:                                                                                          od podstaw Abc Krok po kroku koloryzacji, teoria i praktyka oraz najnowsze trendy we fryzjerstwie strzyżenia i koloryzacje oraz stylizacje.

• Dystrybucja produktów:                                                                                    Danny Wonker Ekskluzywna linia o orginalnej koncepcji. Twój nastepny krok do pięknych włosów. CBC GOD cała gama profesjonalnych produktów Powertools do pomocy w twoim salonie fryzjerskim, Powertools i Chiodo Pro Hybryda Uv

Sandra Chiantis – Polska stylistka fryzur, Edukatorka Artystycznego Strzyżenia oraz Kreatywnych Technik Koloryzacji w Northampton, East Midlands

Uczestniczka Zawodów Fryzjerskich Loreal Colour Trophy
Sandra współpracuje z najlepszymi modelkami, fotografami oraz Artystami Design w Wielkiej Brytanii oraz Polsce.
.

• Szkolenia Fryzjerskie   Nowoczesne techniki farbowania, Strzyżenia oraz najnowsze stylizacje

• Dystrybucja produktów: Joico ,Olaplex Nioplex,Gk global keratin ,Loreal
 Strona Facebook: ChiantisHairBeauty
.

HAIR-LIFE PROFESSIONAL SALON & ACADEMY – Mrs Karolina Grzelewska, 508 Carlton Road, Nottingham, NG3 2NS mob. 07903273408, tel. 0115 941 4477

Akademia Fryzjerstwa Hair-Life Professional Karoliny Grzelewskiej zaprasza na certyfikowane szkolenia fryzjerskie w jezyku polskim. Szkolenia prowadzi Mistrz oraz licencjonowany trener Karolina Grzelewska, partner biznesowy marki L’Oreal Professionnel UK (od 2008) oraz czlonek National Hairdressing Federation, nagrodzony Stylista przez Hairdressing Council UK, UK Learning Provider. Licencjonowany wykladowca i trener z uprawnieniami. Doswiadczenie w branzy fryzjerskiej od roku 1996. Stylista L’Oreal od roku 1999. Zapewniamy szkolenia od podstaw dla poczatkujacych oraz szkolenia dla fryzjerow na poziomie stylisty. Dla fryzjerów średnio zaawansowanych oraz dla zaawansowanych stylistów proponujemy szkolenia autorskie prowadzone przez znanych trenerów oraz mistrzów fryzjerstwa w naszej drugiej akademii: ART. Trends Hairdressing Academy. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Amazon-Keratin w Wielkiej Brytanii.

Hair-Council Register: 944385, BABTAC Register 1030933
British National Hairdresser’s Federation ID: 4010564
United Kingdom Register of Learning Provider: 10052775
Register British Barbers Association
Register Freelance Hairdresser’s Association
Register TRUSTED COMPANY UK Certificate
Trade Mark, Logo with Trade Name All Copyright is Reserved. Register Intellectual Property Office: UK00003112165

Hair-Life Professional Salon & Academy https://www.facebook.com/NottinghamFryzjer/

Amazon Keratin Distribution: https://www.facebook.com/AmazonKeratinGB/

ART Trends Hairdressing Academy: https://www.facebook.com/ARTTrendsHairdressingAcademy/

Akademia I:  508 Carlton Road, Nottingham, NG3 2NS. Tel. 0115 9414477, 07903273408

Akademia II:  197-199 Carlton Road, Nottingham, NG3 2FX. Tel. 0115 9500253, 07903273408

NewFashion Hairdressing Salon & Academy  – Dominika Wnuk (partner biznesowy Loreal Professionnel UK), 137 High Town Road, LUTON, LU2 0BX, Bedfordshire
Tel.0751640278
Licencjonowany Senior Stylist i Trener Fryzjerstwa oraz Technik Koloryzacji Loreal Professionnel , Dermotrycholog . Przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w 1994 roku , od roku 2007 właściciel marki NewFashion. Mentor fryzjerstwa licencjonowany przez UK Learning Providers oraz Hairdressing Council UK.
•Szkolenia Fryzjerskie:
-Warsztaty (Level 1 kurs dla początkujących ,Level 2 technika strzyżenia ,Level 3 ABC koloryzacji -full service )
-Ice & Cold,Color Blond
-Ombre Hair,Sombre Hair,Flamboyage ,Baby Highlits