BEAUTY MONDAYS 2018

Dużo w naszej branży zależy od własnych umiejętności i zasobów , ale dużo więcej nasz biznes może tylko zyskać jeśli zbuduje sieć dobrych kontaktów biznesowych.
Zapraszamy do nowego projektu BEAUTY MONDAYSktóry narodził się podczas nieumyślnego, kameralnego spotkania profesjonalistek z branży beauty i nie tylko, wtedy to Stowarzyszenie postanowiło, oficjalnie rozpocząć projekt spotkań w różnych miastach Wielkiej Brytanii i Irlandii.
BAUTY MONDAYS to esencja inspiracji, pragniemy stworzyć idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji pomiędzy właścicielami biznesów beauty oraz utalentowanymi profesjonalistami z terenu Wielkiej Brytanii.
Spotkania łączą na najwyższym poziomie rozwój osobisty, networking & mentoring oraz marketing. Cykliczne spotkania dedykowane dla Profesjonalistów z branży Beauty będą odbywały się w Poniedziałki w Bournemouth, Bristol, Nottingham.
Na każdym spotkaniu profesjonalista dozna inspiracji zaczerpniętej od naszego gościa prelegenta – experta, lidera branży lub człowieka sukcesu, wyjdzie bogadszy o doświadczenie obcowania z innymi profesjonalistami tej branży. Spotakania mają za zadanie budować i scalać środowisko branżowe.

Lokalizacje i daty spotkań na rok 2018:
#4 BOURNEMOUTH, 26 Listopada
Dla Członków Stowarzyszenia, wstęp na spotkania, konferencje będzie w cenie zniżkowej, dla osób nie zrzeszonych wejściówki pełnopłatne.
Ilość miejsc na spotkania BEAUTY MONDAYS jest zawsze ograniczona, a pierszeństwo mają Członkowie Stowarzyszenia, nie prowadzimy zapisów na spotkania.